Overzicht gepubliceerde nieuwsberichtenBekijk ook het overzicht met interviews en achtergrondverhalen.
Bouw van 180 woningen en 50 zorgappartementen in Geeren-Noord haalbaar 25 mei 2022ActueelDe bouw van 180 tot 200 woningen en 50 zorgappartementen aan de Bernard Wildestraat is haalbaar.
E-waste Race: kinderen van 8 basisscholen halen oude, kapotte apparaten op 25 mei 2022ActueelDe E-waste race is van start!
Breda Jazz Festival 20 mei 2022ActueelWe hebben er drie jaar op moeten wachten, maar het kan en mag weer!
KinderTrendrede Breda 2022 20 mei 2022ActueelSamen maken we de toekomst. Een toekomst waar we plezier maken en goed voor de aarde zorgen. Wij van de KinderTrendrede zijn klaar voor de toekomst.
Daan Quaars deelt 50 ontbijtjes uit aan fietsers op de Ettensebaan op de Nationale Fiets Naar je Werkdag 19 mei 2022ActueelZo’n 50 fietsers ontvingen op de Ettensebaan vandaag een ontbijtje uit handen van wethouder Daan Quaars.